Tip Bestseller Doprava zdarma

Seznamte se s gruzínským vínem - Sada sladkých vín

10 hodnocení
1 824 Kč
Skladem (>6 ks)

Vítejte ve světě gruzínského vína, který čeká na objevení! Naše sada 6 gruzínských polosuchých a polosladkých vín je neodolatelnou vstupní branou do fascinujícího a bohatého světa gruzínské vinice. Pokud jste ještě nikdy neměli tu čest ochutnat gruzínská vína, připravte se na nezapomenutelný zážitek.

Můžeme doručit do:
30.5.2024
Kategorie: Degustační sady
Druh výrobku: Ostatní

Proč by Vás tato sada vín měla zaujmout?

Někteří z Vás už možná o gruzínském víně něco slyšeli. Je však klidně možné, že se s ním nyní setkáváte poprvé. Ať tak či onak, pokud nejste opravdu znalec enologie, může se Vám z těch názvů trochu zamotat hlava. Rkatsiteli, Manavi, Napareuli, kde vlastně začít?

Pokud jste milovník sladších vín, tak právě zde! Naše sada 6 gruzínských vín je skvělým způsobem, jak poznat nezapomenutelné výjimečnosti gruzínského vína. Každá láhev v této sadě je pečlivě vybrána. Přesvědčíme vás nejen jedinečnou chuťovou paletou, ale také naším vášnivým odhodláním prezentovat tradiční techniky vinařství. Každé víno je pečlivě zpracováno s důrazem na kvalitu a autentičnost. Uvítáme vás do světa starobylého vinařství, které v sobě spojuje moderní přístupy a dědictví tisíciletých tradic.

Kompletní obsah setu najdete níže. V případě zájmu si můžete "rozkliknout" jednotlivé detailní informace o každém z vín.  

Vína v setu doporučujeme degustovat v následujícím pořadí:

  1. Pirosmani Duruji Valley bílé polosuché (Detail) 
  2. Gagelani Tsinapari červené polosuché (Detail)
  3. Alazanis Valley Tsinapari bílé polosladké (Detail) 
  4. Alazanis Valley Tsinapari červené polosladké (Detail)
  5. Kindzmarauli Mamapapuri červené polosladké (Detail) 
  6. Kindzmarauli Mosmieri červené polosladké (Detail) 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: